Contactgegevens

Terreinen

Sportstraat - Merelbeke
09/230.99.05

Kloosterstraat - Merelbeke
09/231.19.40


Voorzitter raad van bestuur & dagelijks bestuur

Wilfried Van Keymeulen
09/362.80.26
E-mail: wilfried.vankeymeulen@skynet.be


Jeugdvoorzitter

Herman D’hauwers
09/230.19.02
E-mail: herman.dhauwers@scarlet.be


Ondervoorzitter

Benedikt Boone
09/362.13.77
E-mail: benedikt.boone@telenet.be


TVJO

Gert Calcoen
0476/38.22.37
E-mail: gert.calcoen@telenet.be


Jeugdsecretaris U6-U11

Eddy Casteleyn
0495/31.42.37
E-mail: eddy.casteleyn@pandora.be


Jeugdsecretaris U12-U17

Guiseppe Villa
E-mail: guiseppe.villa.gv1@gmail.com


Secretaris - G.C.

Johan De Backer
09/231.24.31 - 0479/27 12 25
E-mail: johandebacker@telenet.be


Tornooiverantwoordelijke

Paul Van Speybroeck
0474/94.67.55
E-mail: paul.van.speybroeck@telenet.be


Verantwoordelijke Scheidsrechters

Eric Santens
0496/22.16.29
E-mail: Santens.eric@skynet.be


Sportief verantwoordelijke

Rudy Hofman
0475/80.49.60
E-mail: coiffure.rudy@pandora.be


Webmaster kfcmerelbekejeugd.be

Davy Brouckaert



Verantwoordelijke terrein en materiaal

Etienne Vlassenroot
0478/30.77.91
E-mail: etienne-vlassenroot@skynet.be


Keepertrainer onderbouw

Amaury Soinne
0494/07.40.26
E-mail: amaury.soinne@telenet.be


Techniektraining

Maxime Grobet
0499/27.25.34
E-mail: maximegrobet@hotmail.com
Vrije inschrijving vanaf U10 tem U13 (Kostprijs €5,- per training)
Eerste zondag van de maand vanaf september
U10-U11: 09u tot 10u
U12: 10u tot 11u
U13: 11u tot 12u


Keepertrainer Middenbouw/Bovenbouw

Steven De Plu
0494/35.73.22
E-mail: pluutske@hotmail.com
Keeperstraining:
U12 en U13: Elke donderdag van 17u tot 18u
U15 en U17: Elke donderdag van 18u tot 19u
Eerste keeperstraining: 31/08/2018