Algemeen

Ploegen



Designed by Steven De Coninck

KFC Merelbeke Jeugd
Nationaal voorbereidingstornooi 2016 PDF Print E-mail
Geschreven door webmaster   
Woensdag, 31 Augustus 2016 07:34

Onze provinciale ploegen mochten op 20 augustus meespelen met het nationaal voorbereidingstornooi Oost-Vlaanderen. Een hele dikke pluim aan al onze ploegen met het behaalde resultaat.

Klik hier voor de uitslagen.

 
Uitslagen 28e Zomertornooi KFC MERELBEKE PDF Print E-mail
Geschreven door webmaster   
Woensdag, 31 Augustus 2016 06:33
MINIEMEN U12 Gew.



REEKS I

















A. KV CERCLE MELLE
ROOD / Wit



B. KFC GAVERE-ASPER
BLAUW / ROOD



C. KFC MERELBEKE
GEEL / BLAUW



D. KFC HEUSDEN SPORT
ROOD / BLAUW



REEKS II

















E. KVC NOK-KRUISHOUTEM
GEEL / BLAUW



F. SV ZAFFELARE
WIT / ZWART



G. FC VURSTE-SEMMERZAKE
GEEL / ZWART



H. KVV ZOMERGEM
WIT / ROOD





























SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
09u00 (A1) A. KV CERCLE MELLE - B. KFC GAVERE-ASPER 1 - 4
(A2) C. KFC MERELBEKE - D. KFC HEUSDEN SPORT 2 - 2
09u30 (A1) E. KVC NOK-KRUISHOUTEM - F. SV ZAFFELARE 2 - 0
(A2) G. FC VURSTE-SEMMERZAKE - H. KVV ZOMERGEM 1 - 1
10u00 (A1) B. KFC GAVERE-ASPER - C. KFC MERELBEKE 0 - 2
(A2) D. KFC HEUSDEN SPORT - A. KV CERCLE MELLE 3 - 2
10u30 (A1) F. SV ZAFFELARE - G. FC VURSTE-SEMMERZAKE 0 - 5
(A2) H. KVV ZOMERGEM - E. KVC NOK-KRUISHOUTEM 3 - 0
11u00 (A1) B. KFC GAVERE-ASPER - D. KFC HEUSDEN SPORT 3 - 0
(A2) A. KV CERCLE MELLE - C. KFC MERELBEKE 0 - 2
11u30 (A1) F. SV ZAFFELARE - H. KVV ZOMERGEM 3 - 8
(A2) G. FC VURSTE-SEMMERZAKE - E. KVC NOK-KRUISHOUTEM 2 - 0





























KLASSEMENT W1 W2 W3 Totaal Plaats











(RI) A. KV CERCLE MELLE 0 0 0 0 4





(RI) B. KFC GAVERE-ASPER 3 0 3 6 2





(RI) C. KFC MERELBEKE 2 3 3 8 1





(RI) D. KFC HEUSDEN SPORT 2 3 0 5 3





(RII) E. KVC NOK-KRUISHOUTEM 3 0 0 3 3





(RII) F. SV ZAFFELARE 0 0 0 0 4





(RII) G. FC VURSTE-SEMMERZAKE 2 3 3 8 2 (+7)



(RII) H. KVV ZOMERGEM 2 3 3 8 1 (+8)
































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
12u10 (A2) (7/8)(4RI) KV Cercle Melle - (4RII) SV Zaffelare 2 - 1
(A1) (5/6)(3RI) KFC Heusden Sp - (3RII) KVC Nokere-Kruishoutem 1 - 0
12u45 (A2) (3/4)(2RI) KFC Gavere-Asper - (2RII) FC Vurste-Semmerzake 2 - 4
(A1) (1/2)(1RI) KFC Merelbeke - (1RII) KVV Zomergem

0 - 2

 

MINIEMEN U12 Prov.



REEKS I


















A. SK LOKEREN-DOORSLAAR
BORDEAUX / BLAUW




B. FC LEBBEKE
BLAUW / GEEL




C. KFC MERELBEKE
GEEL / BLAUW




D. SK MUNKZWALM
WIT / BLAUW




REEKS II


















E. SK VINDERHOUTE
ROOD / Wit




F. VC NAZARETH-EKE
BLAUW / WIT




G. FC LEMBEKE
BLAUW / WIT




H. SK LOCHRISTI
BLAUW / WIT































SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
14u00 (A1) A. SK LOKEREN-DOORSLAAR - B. FC LEBBEKE 2 - 1
(A2) C. KFC MERELBEKE - D. SK MUNKZWALM 1 - 1
14u30 (A1) E. SK VINDERHOUTE - F. VC NAZARETH-EKE 1 - 0
(A2) G. FC LEMBEKE - H. SK LOCHRISTI 1 - 3
15u00 (A1) B. FC LEBBEKE - C. KFC MERELBEKE 2 - 6
(A2) D. SK MUNKZWALM - A. SK LOKEREN-DOORSLAAR 1 - 0
15u30 (A1) F. VC NAZARETH-EKE - G. FC LEMBEKE 1 - 3
(A2) H. SK LOCHRISTI - E. SK VINDERHOUTE 5 - 2
16u00 (A1) B. FC LEBBEKE - D. SK MUNKZWALM 4 - 0
(A2) A. SK LOKEREN-DOORSLAAR - C. KFC MERELBEKE 1 - 7
16u30 (A1) F. VC NAZARETH-EKE - H. SK LOCHRISTI 0 - 2
(A2) G. FC LEMBEKE - E. SK VINDERHOUTE 3 - 1






























KLASSEMENT W1 W2 W3 Totaal Plaats













(RI) A. SK LOKEREN-DOORSLAAR 3 0 0 3 3






(RI) B. FC LEBBEKE 0 0 0 0 4






(RI) C. KFC MERELBEKE 2 3 3 8 1 (+10)




(RI) D. SK MUNKZWALM 2 3 3 8 2 (+5)




(RII) E. SK VINDERHOUTE 3 0 0 3 3






(RII) F. VC NAZARETH-EKE 0 0 0 0 4






(RII) G. FC LEMBEKE 0 3 3 6 2






(RII) H. SK LOCHRISTI 3 3 3 9 1



































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
17u10 (A2) (7/8)(4RI) FC Lebbeke - (4RII) VC Nazareth-Eke 4 - 2
(A1) (5/6)(3RI) Lokeren-Doorslaar - (3RII) SK Vinderhoute 1 - 2
17u45 (A2) (3/4)(2RI) SK Munkzwalm - (2RII) FC Lembeke 2 - 2 (2-3)
(A1) (1/2)(1RI) KFC Merelbeke - (1RII) SK Lochristi 3 - 0

 

MINIEMEN U13 Gew.



REEKS I


















A. SV MELSEN
GEEL / ROOD




B. FCE MOORTSELE
BLAUW / WIT




C. KFCE BELZELE
WIT / ZWART




D. KFC MERELBEKE
GEEL / BLAUW




REEKS II


















E. KLUISBERGEN SPORTIEF
GEEL / ZWART




F. SK VINDERHOUTE
ROOD / WIT




G. DKW EVERGEM
ROOD / BLAUW




H. FC KERKSKEN
GEEL / BLAUW































SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
09u00 (B1) A. SV MELSEN - B. FCE MOORTSELE 3 - 2
(B2) C. KFCE BELZELE - D. KFC MERELBEKE 1 - 0
09u30 (B1) E. KLUISBERGEN SPORTIEF - F. SK VINDERHOUTE 0 - 3
(B2) G. DKW EVERGEM - H. FC KERKSKEN 3 - 0
10u00 (B1) B. FCE MOORTSELE - C. KFCE BELZELE 2 - 0
(B2) D. KFC MERELBEKE - A. SV MELSEN 4 - 1
10u30 (B1) F. SK VINDERHOUTE - G. DKW EVERGEM 0 - 3
(B2) H. FC KERKSKEN - E. KLUISBERGEN SPORTIEF 3 - 0
11u00 (B1) B. FCE MOORTSELE - D. KFC MERELBEKE 0 - 3
(B2) A. SV MELSEN - C. KFCE BELZELE 6 - 0
11u30 (B1) F. SK VINDERHOUTE - H. FC KERKSKEN 0 - 1
(B2) G. DKW EVERGEM - E. KLUISBERGEN SPORTIEF 3 - 0





























KLASSEMENT W1 W2 W3 Totaal Plaats













(RI) A. SV MELSEN 3 0 3 6 2 (+4)




(RI) B. FCE MOORTSELE 0 3 0 3 3 (-2)




(RI) C. KFCE BELZELE 3 0 0 3 4 (-7)




(RI) D. KFC MERELBEKE 0 3 3 6 1 (+5)




(RII) E. KLUISBERGEN SPORTIEF 0 0 0 0 FF






(RII) F. SK VINDERHOUTE 3 0 0 3 3






(RII) G. DKW EVERGEM 3 3 3 9 1






(RII) H. FC KERKSKEN 0 3 3 6 2




































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 12 minuten zonder rust)
12u10 (B2) (7/8)(4RI) - (4RII)
(B1) (5/6)(3RI) FCE Moortsele - (3RII) SK Vinderhoute 1 - 2
12u45 (B2) (3/4)(2RI) SV Melsen - (2RII) FC Kerksken 2 - 1
(B1) (1/2)(1RI) KFC Merelbeke - (1RII) DKW Evergem 1 - 1 (4-2)

 

MINIEMEN U13 Prov.



REEKS I


















A. SK LOCHRISTI
BLAUW / WIT




B. SK MUNKZWALM
WIT / BLAUW




C. KFC VRASENE
GEEL / ZWART


































REEKS II


















D. KFC MERELBEKE
GEEL / BLAUW




E. KFC SPARTA PETEGEM
GROEN / ZWART




F. VC NAZARETH-EKE
BLAUW / BLAUW































SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
14u30: (B1) A. SK LOCHRISTI - B. SK MUNKZWALM 1 - 4
(B2) D. KFC MERELBEKE - E. KFC SPARTA PETEGEM 2 - 4
15u15: (B1) B. SK MUNKZWALM - C. KFC VRASENE 1 - 0
(B2) E. KFC SPARTA PETEGEM - F. VC NAZARETH-EKE 4 - 0
16u00 (B1) C. KFC VRASENE - A. SK LOCHRISTI 5 - 0
(B2) F. VC NAZARETH-EKE - D. KFC MERELBEKE 1 - 6






























KLASSEMENT W1 W2 Totaal Plaats

















(RI) A. SK LOCHRISTI 0 0 0 3








(RI) B. SK MUNKZWALM 3 3 6 1








(RI) C. KFC VRASENE 0 3 3 2








(RII) D. KFC MERELBEKE 0 3 3 2








(RII) E. KFC SPARTA PETEGEM 3 3 6 1








(RII) F. VC NAZARETH-EKE 0 0 0 3





































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
16u45: (B2) (5/6)(3RI) SK Lochristi - (3RII) VC Nazareth-Eke 4 - 3
(B1) (3/4)(2RI) KFC Vrasene - (2RII) KFC Merelbeke 1 - 0
17u30 (B1) (1/2)(1RI) SK Munkzwalm - (1RII) KFC Sparta Petegem 2 - 2 (4-3)

 

KNAPEN U15



REEKS I


















A. KVV LAARNE-KALKEN
GEEL / ROOD




B. KFC MERELBEKE B
GEEL / BLAUW




C. JV DE PINTE
ROOD / WIT




D. KVC DT BORSBEKE
WIT / ZWART




REEKS II


















E. FCE MEETJESLAND
GROEN / ROOD




F. SK VINDERHOUTE
ROOD / WIT




G. SK LOKEREN-DOORSLAAR
BORDEAUX / BLAUW




H. KFC MERELBEKE A
GEEL / BLAUW































SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
08u45 (A) A. KVV LAARNE-KALKEN - B. KFC MERELBEKE B 5 - 0
(B) C. JV DE PINTE - D. KVC DT BORSBEKE 0 - 1
09u20 (A) E. FCE MEETJESLAND - F. SK VINDERHOUTE 2 - 1
(B) G. SK LOKEREN-DOORSLAAR - H. KFC MERELBEKE A 2 - 0
09u55 (A) B. KFC MERELBEKE B - C. JV DE PINTE 1 - 1
(B) D. KVC DT BORSBEKE - A. KVV LAARNE-KALKEN 1 - 4
10u30 (A) F. SK VINDERHOUTE - G. SK LOKEREN-DOORSLAAR 0 - 5
(B) H. KFC MERELBEKE A - E. FCE MEETJESLAND 2 - 0
11u05 (A) B. KFC MERELBEKE B - D. KVC DT BORSBEKE 0 - 5
(B) A. KVV LAARNE-KALKEN - C. JV DE PINTE 2 - 2
11u40 (A) F. SK VINDERHOUTE - H. KFC MERELBEKE A 0 - 4
(B) G. SK LOKEREN-DOORSLAAR - E. FCE MEETJESLAND 1 - 0






























KLASSEMENT W1 W2 W3 Totaal Plaats













(RI) A. KVV LAARNE-KALKEN 3 3 2 8 1






(RI) B. KFC MERELBEKE B 0 2 0 2 4






(RI) C. JV DE PINTE 0 2 2 4 3






(RI) D. KVC DT BORSBEKE 3 0 3 6 2






(RII) E. FCE MEETJESLAND 3 0 0 3 3






(RII) F. SK VINDERHOUTE 0 0 0 0 4






(RII) G. SK LOKEREN-DOORSLAAR 3 3 3 9 1






(RII) H. KFC MERELBEKE A 0 3 3 6 2



































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
12u25 (B) (7/8)(4RI) KFC Merelbeke B - (4RII) SK Vinderhoute 4 - 0
(A) (5/6)(3RI) JV De Pinte - (3RII) FCE Meetjesland 1- 2
13u10 (B) (3/4)(2RI) KFC DT Borsbeke - (2RII) KFC Merelbeke A 0 - 7
(A) (1/2)(1RI) KVV Laarne-Kalken - (1RII) SK Lokeren-Doorslaar 2 - 2 (4-3)

 

SCHOLIEREN U17



REEKS I

















A. VSV GENT
GEEL / ZWART



B. KV CERCLE MELLE
ROOD / WIT



C. FCE MEETJESLAND
GROEN / ROOD



D. SK VLIERZELE
ROOD / WIT



REEKS II

















E. FC TENSTAR MELLE
ROOD / WIT



F. VCE HOUTEM
GEEL / ZWART



G. KFC HEUSDEN SPORT
ROOD / BLAUW



H. KFC MERELBEKE
GEEL / BLAUW





























SCHIFTINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
14u00 (A) A. VSV GENT - B. KV CERCLE MELLE 1 - 0
(B) C. FCE MEETJESLAND - D. SK VLIERZELE 3 - 0
14u35 (A) E. FC TENSTAR MELLE - F. VCE HOUTEM 3 - 2
(B) G. KFC HEUSDEN SPORT - H. KFC MERELBEKE 1 - 2
15u10 (A) B. KV CERCLE MELLE - C. FCE MEETJESLAND 0 - 1
(B) D. SK VLIERZELE - A. VSV GENT 0 - 2
15u45 (A) F. VCE HOUTEM - G. KFC HEUSDEN SPORT 3 - 1
(B) H. KFC MERELBEKE - E. FC TENSTAR MELLE 3 - 0
16u20 (A) B. KV CERCLE MELLE - D. SK VLIERZELE 2 - 0
(B) A. VSV GENT - C. FCE MEETJESLAND 0 - 1
16u55 (A) F. VCE HOUTEM - H. KFC MERELBEKE 1 - 1
(B) G. KFC HEUSDEN SPORT - E. FC TENSTAR MELLE 4 - 1





























KLASSEMENT W1 W2 W3 Totaal Plaats











(RI) A. VSV GENT 3 3 0 6 2





(RI) B. KV CERCLE MELLE 0 0 3 3 3





(RI) C. FCE MEETJESLAND 3 3 3 9 1





(RI) D. SK VLIERZELE 0 0 0 0 4





(RII) E. FC TENSTAR MELLE 3 0 0 3 4





(RII) F. VCE HOUTEM 0 3 2 5 2





(RII) G. KFC HEUSDEN SPORT 0 0 3 3 3





(RII) H. KFC MERELBEKE 3 3 2 8 1


































PLAATSINGSWEDSTRIJDEN (2x 15 minuten zonder rust)
17u35 (B) (7/8)(4RI) SK Vlierzele - (4RII) FC Tenstar Melle 1 - 3
(A) (5/6)(3RI) KV Cercle Melle - (3RII) KFC Heusden Sport 1 - 5
18u15 (B) (3/4)(2RI) VSV Gent - (2RII) VCE Houtem 2 - 1
(A) (1/2)(1RI) FCE Meetjesland - (1RII) KFC Merelbeke 0 - 6
 
Welkom PDF Print E-mail
Geschreven door webmaster   
Dinsdag, 03 Augustus 2010 10:54

Welkom op de site van KFC Merelbeke Jeugd.

Hier vindt u info over ons jeugdbeleid, de ploegen, contactinformatie, nieuwtjes en zoveel meer..

Wij wensen elke bezoeker van deze site een spetterend voetbalseizoen 2016-2017 toe.

De webmaster.

 

Volgende matchen

10-12-2016 10:00
 
OLSENE SPORTIEF K - U7B
11-12-2016 12:00
 
OLSENE SPORTIEF K - U8C
11-12-2016 13:00
 
OLSENE SPORTIEF K - U9C
10-12-2016 09:30
 
OLSENE SPORTIEF K - U10B
11-12-2016 11:30
 
OLSENE SPORTIEF K - U11B
10-12-2016 11:00
 
OLSENE SPORTIEF K - U12B
11-12-2016 11:00
 
OLSENE SPORTIEF K - U13B